Już w najbliższy poniedziałek zostanie rozegrana 7 kolejka Lotto Ekstraligi Badmintona. W tej kolejce SKB Litpol-Malow Suwałki rozegra wyjazdowy mecz przeciwko AZS UM Łódź. Mecz odbędzie się 22.04.2024 w Centrum Sportu Uniwersytetu Medycznego w Łodzi o godz. 19:30.

„Nie jest to pierwszy mecz przeciwko tej drużynie. Znamy ich doskonale z meczów w poprzednich sezonach. Chcemy kontynuować dobrą serię zwycięstw i podtrzymać naszą formę. Wiemy jakie są mocne strony drużyny z Łodzi i jaka jest ich pozycja w tabeli. Dlatego spodziewamy się z ich strony najmocniejszych zawodników w tym Przemysława Wachy. Cel jest zatem jeden – zdobyć 3 punkty. Wiem że moi zawodnicy są bardzo dobrze przygotowani do tej kolejki. Ważny jest dla nas każdy punkt, dlatego przyjeżdżamy do Łodzi najmocniejszym składem.” – mówi w przedmeczowym wywiadzie dla SKB Suwałki, trener Jerzy Dołhan
Po rozegranych 6 kolejkach SKB Litpol – Malow pozostaje liderem tabeli, mając na koncie 18 punktów. Na drugim miejscu z 15 punktami znajduje się ABRM Warszawa a na trzecim plasuje się UKS Hubal Białystok, mając na koncie 14 punktów.

Link do transmisji na żywo: TUTAJ >>

Link do wyników: TUTAJ >>

Źródło: Biuro Prasowe SKB Suwałki