Dzień Matki to wyjątkowe święto, obchodzone prawie na całym świecie i warto o nim pamiętać!

Święto to przypomina nam, jak ważne są nasze Mamy, oraz że każdej Mamie należy się okazanie szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie.
Wiele mieszkanek Suwałk to Mamy, dlatego też z okazji Dnia Matki chcemy złożyć wszystkim Mamom najlepsze życzenia zdrowia, radości, dumy ze swoich pociech, cierpliwości niezbędnej w trudzie wychowania dzieci oraz wiele radości i powodów do uśmiechu, nie tylko w tym wyjątkowym dniu.

Na świecie Dzień Matki jest obchodzony w różny sposób i w różnych terminach, w Polsce przypada 26 maja. Tego dnia Mamy są zwykle obdarowywane przez swoje dzieci kwiatami, własnoręcznie przygotowanymi laurkami i innymi drobnymi prezentami. Dzieci, niezależnie od wieku, wyrażają swoją miłość najpiękniej jak tylko potrafią. Zwyczajem jest, że w przedszkolach czy szkołach dzieci organizują z tej okazji występy czy przedstawienia.

W dzisiejszych czasach związanych z postępującą cyfryzacją oraz przenoszenia wielu aspektów życia do świata internetu i multimediów rola rodzica już dawno nie była tak ważna i odpowiedzialna jak obecnie. Dlatego też do życzeń chcemy dołączyć podziękowania za to, że jesteście, wspieracie swoje dzieci i pogratulować Wam siły, której potrzebujecie na co dzień, by pogodzić tyle obowiązków.

Mamy nadzieję, że Wasze dzieci odwdzięczą się Wam za to, a ich obecność doda motywacji i otuchy. Jeszcze raz wszystkiego dobrego.