Lotto Ekstraliga Badmintona powraca w swoim najlepszym wydaniu! Już jutro w hicie kolejki po przeciwnych stronach siatki stanie ubiegłoroczny brązowy medalista Lotto Ekstraligi – SKB Litpol – Malow oraz ubiegłoroczny srebrny medalista Lotto Ekstraligi – UKS Hubal Białystok. Mecz zostanie rozegrany w hali Szkoły Podstawowej nr. 32 w Białymstoku przy ul. Pietrasze 29. Transmisja z meczu na kanale Youtube Lotto Ekstraliga Badmintona.

„Będzie to jeden z kilku szlagierowych meczów, które zawsze mają charakter niezwykłych i należących do trudnych. Mamy świadomość kto będzie grał po drugiej stronie siatki ale znam też potencjał i siłę mojej drużyny. Przyjeżdżamy na mecz do Białegostoku najmocniejszym składem i jak zawsze chcemy walczyć o wygraną za maksymalną ilość punktów” – mówi trener SKB Litpol – Malow, Jerzy Dołhan

Po 4 rozegranych kolejkach Lotto Ekstraligi Badmintona SKB Litpol – Malow zasiada na fotelu lidera, wygrywając wszystkie mecze za maksymalną ilość punktów. W poprzednich meczach SKB pokonał kolejno: KS Badminton Kobierzyce (7:0), AZS AGH Kraków (7:0), ABRM Warszawa (6:1) oraz PlusLift UKS NIKE Suchedniów (5:2).

Link do transmisji na żywo: Kort 1: TUTAJ >>
Kort 2: TUTAJ >>

Link do wyników: TUTAJ >>

Wszystkie spotkania są relacjonowane w live streamingu na oficjalnym kanale LOTTO Ekstraligi na You Tube.

Zestaw par 5. kolejki:

Poniedziałek, 5 lutego
17:00 – Unia Bieruń – KS Badminton Kobierzyce
19:30 – ABRM Warszawa – WWL Badminton Marcovia Marki

Wtorek, 6 lutego
15:00 – Pulslift Nike Suchedniów – AZS AGH Kraków TVP Sport
17:30 – Badminton Academy Hawel – AZS UM Łódź
20:00 – Hubal Białystok – SKB Litpol-Malow Suwałki

Źródło: Suwalski Klub Badmintona