W niedzielę, 26 marca 2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 10 Suwałkach drużyna SUKSS Ślepsk Suwałki zmierzyła się z zespołem UKS Mikolo Sokółka.

Pierwszy set do wyniku 13:12 dla Sokółki był bardzo wyrównany. Od tego momentu suwalczanie zaczęli popełniać dużo błędów własnych i goście odskoczyli o 5 oczek do stanu, 20:15 dla Sokółki. Jednak zespół SUKSS nie poddał się i doprowadził do wyniku 24:24. Końcówka seta to gra punkt za punkt i wygrana drużyny z Sokółki 31:29.

W drugim secie suwalczanie weszli na boisko bardzo zmotywowani. Dobrymi zagrywkami popisał się nasz rozgrywający Bartosz Mikielski i set rozpoczął się przewagą 3:0 dla Suwałk. Suwalczanie grali bardzo równo i popełniali mało błędów. Set zakończył się wynikiem 25:22 dla SUKSS Ślepsk Suwałki.

W trzecim secie suwalczanie od razu wypracowali przewagę 6:3, następnie 11:7, 14:10, 17:14 i utrzymali ja do końca wygrywając 25:21.

Czwarty set był dominacją zespołu SUKSS Ślepsk Suwałki. Świetnymi zagrywkami i atomowymi atakami popisywał się nasz atakujący Jakub Zdancewicz. Bardzo dobrze przyjmował i bronił libero Dawid Rusak. Środkowi Mateusz Mendak i Daniel Czarniecki trzymali równy blok, przez który nie mogli przebić się zawodnicy z Sokółki. Na lewym skrzydle bardzo dobrze grał nasz kapitan Damian Krakowski i ostatni set zakończył się zwycięstwem 25:9.