Szanowni Abiturienci,

dzisiaj zakończył się bardzo ważny rozdział w Waszym życiu. Serdecznie gratuluję zakończenia edukacji wszystkim uczniom ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych.

Jestem przekonany, że w suwalskich szkołach zdobyliście wiedzę i umiejętności, które przydadzą się Wam w dorosłym życiu i ułatwią dalszą edukację.

Dziękuję suwalskim nauczycielom za zaangażowanie, trud i wysiłek włożony w Waszą edukację.

Rodzicom dziękuję za wspieranie suwalskich szkół, a przede wszystkim  za zaangażowanie i pomoc okazywaną naszej młodzieży w tym trudnym, wypełnionym wytężona pracą okresie nauki w szkole ponadgimnazjalnej.

Drodzy Abiturienci,

przed Wami jeden z najważniejszych egzaminów w życiu. Życzę powodzenia na maturze oraz wszelkiej pomyślności w czasie rekrutacji na studia.

Wierzę, że wysiłek i zaangażowanie, jakie włożyliście w przygotowania do jednego z ważniejszych egzaminów w życiu, pozwolą osiągnąć wszystkim bardzo dobre wyniki, które będą przepustką na wymarzone uczelnie.

Jeżeli postanowicie kontynuować naukę w szkołach wyższych, jestem przekonany, że będziecie godnie reprezentowali nasze miasto i mam nadzieję, że po zakończeniu edukacji podejmiecie pracę w suwalskich firmach.

Powodzenia.

 

Czesław  Renkiewicz