Dwa złote medale przywożą zawodnicy SKB z rozgrywanego w Sianowie Super Grand Prix! Pierwszy z nich zdobył debel Anastasiya Khomich w parze z Ulyaną Volskayą. Bez straty seta wygrywały kolejno z parami: Radziszewska/Wrońska, Gajda/Kowalczyk oraz Surówka/Szuster. Drugą wygraną w turnieju zanotowała Ulyana Volskaya w grze pojedynczej kobiet.

Wiktora Banaszewska grając w grze pojedynczej U17 zajęła 17 miejsce przegrywając po wyrównanych pojedynkach z Patrycją Ulanowską oraz Julią Szajner. W meczu o 17 miejsce Wiktoria wygrała w trzech setach z Nelą Blotenkamper. W grze mieszanej Wiktoria zagrała z Janem Szeszko zajmując 4 miejsce. Janek zagrał również w grze podwójnej chłopców U17 w parze Michałem Makuchowskim (UKS Kometa Sianów) zajmując 10 miejsce. Uprzednio w grupie Jan Szeszko zagrał bratobójczy pojedynek, stając na korcie przeciwko swoim kolegom z klubu – Mateuszowi Derdzie oraz Dawidowi Ołowiowi. Mateusz z Dawidem zajęli 13 miejsce wygrywając w ostatnim pojedynku z parą Getka/Różański.

Z dobrej strony zaprezentował się również debel Ovchinnikov/Lenczewski, którzy zajęli wysokie 4 miejsce w grze podwójnej mężczyzn U23 przegrywając wynikiem 21:14; 19:21; 21:18. Sebastian oraz Maksim wystąpili również w grach pojedynczych zajmując kolejno miejsca 9 i 10.

Gratulujemy dobrych wyników zawodnikom z Suwałk i życzymy powodzenia w następnych turniejach!

Źródło: Biuro Prasowe SKB Suwałki