Dobra dla suwalczan decyzja PKS Nova

Dobra dla suwalczan decyzja PKS Nova
Bardzo dobra informacja dla mieszkańców Suwałk i Suwalszczyzny. PKS Nova Oddział w Suwałkach uruchamia dwa nowe kursy z Suwałk do Warszawy. Kursy będą realizowane w wakacje, w każdy piątek i niedzielę (kursy weekendowe). To nie koniec dobrych informacji dla suwalczan. PKS Nova uruchamia  nowe połączenia z Suwałk do Gdańska przez Olsztyn. Po naszych wystąpieniach do PKS Nova otrzymaliśmy dobre informacje od Jarosława Żaborowskiego, dyrektora Oddziału Suwałki PKS Nova, który napisał:
W związku z krytyką mieszkańców woj. podlaskiego oraz niektórych radnych wojewódzkich dotyczących wykluczenia komunikacyjnego mieszkańców Suwałk jak i północnej części naszego województwa, z przyjemnością informujemy pasażerów korzystających z naszych usług, że od dnia 1.07.2022 roku PKS Nova Oddział w Suwałkach uruchamia dwa nowe kursy do Warszawy. Kursy będą realizowane w wakacje, w każdy piątek i niedzielę (kurs weekendowy).
Jeżeli nasza nowa oferta połączeń spotka się z zainteresowaniem mieszkańców Suwałk jak i miejscowości objętych tymi połączeniami (Augustów, Ełk, Grajewo, Łomża) to od września postaramy się o wykonywanie tych połączeń codziennie.
Cena biletu na trasie do Warszawy wynosi 48 zł. (najniższa na rynku).
1. Wyjazd z Suwałk o godz. 6:10, kurs powrotny z Warszawy o godz. 14:30
2. Wyjazd z Suwałk o godz. 13:20, kurs powrotny z Warszawy o godz. 19:20
Zapraszamy serdecznie i liczymy na korzystanie z połączeń przez mieszkańców naszego regionu.
Jednocześnie zapraszamy do korzystania z nowego połączenia do Gdańska przez Olsztyn, które od 24.06.2022r. do końca wakacji będzie realizowane od poniedziałku do piątku z Suwałk do Gdańsk o godz. 8:10, natomiast kurs powrotny o godz. 15:20. W niedzielę będzie realizowany także kurs do Gdańska o godz. 14:00, kurs powrotny o godz. 21:30.

 

Top