Piotr Łukasik odchodzi ze Ślepska Malow Suwałki

Piotr Łukasik odchodzi ze Ślepska Malow Suwałki
Piotr Łukasik nie będzie reprezentował barw Ślepska Malow Suwałki w sezonie 2022/2023. 28-letni przyjmujący jest czwartym zawodnikiem, który opuszcza drużynę prowadzoną przez trenera Dominika Kwapisiewicza. Wcześniej klub poinformował za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych o odejściach Bartłomieja Bołądzia, Josha Tuanigi i Łukasza Makowskiego.

Łukasik trafił do Suwałk z Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Wcześniej reprezentował barwy m.in. Onico Warszawa i BBTS Bielsko-Biała. W sezonie 2021/2022 wystąpił w 23 meczach PlusLiga, w których zdobył 115 punktów (w tym 2 asy serwisowe).

„Dziękujemy Piotrkowi za wkład w utrzymanie zespołu w PlusLidze. To zawodnik, który pojawiał się na parkiecie w szczególności w pierwszej części sezonu 2021/2022 i dawał z siebie wszystko to, co najlepsze. Cieszymy się, że wrócił do pełni sił i zawsze mogliśmy na niego liczyć. Trzymamy kciuki za dalszy rozwój Piotrka i życzymy mu wszelkiej, sportowej pomyślności. Do zobaczenia!” – mówi Wojciech Winnik, prezes zarządu Ślepska Malow Suwałki.
Występy biało-niebieskich w PlusLidze wspierane są poprzez dotacje sfinansowane ze środków POGODNE SUWAŁKI i Województwo Podlaskie

Źródło: Ślepsk Malow Suwałki

Top