Biegaj by spalić nadmiar świątecznych kalorii

Biegaj by spalić nadmiar świątecznych kalorii

Suwalski OSiR wspólnie z RESO Europa Service zapraszają do na cotygodniowe treningi pn. BIEGAJ Z RESO. W ten sposób możemy spalić świąteczny nadmiar kalorii.

Dzień: środa godz. 19:00 – postanowiliśmy spotykać się w środku tygodnia. Zapewne wielu z Was w weekendy planuje startować w zawodach. Mamy nadzieję, że ten pomysł przypadnie do gustu dla większości uczestników.

Miejsce: do końca kwietnia będziemy spotykać się na bulwarach przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia. Od 30 kwietnia treningi będą odbywać się na Stadionie Lekkoatletycznym im. Jadwigi Olbryś przy ul. Wojska Polskiego 17, a otwarcie obiektu po przeprowadzonych pracach remontowych zainaugurujemy wyjątkowym seminarium „Przygotuj się na mocny start. Mity i hity rozgrzewki przed zawodami”, które poprowadzi Wojciech Kopeć!

Trener: Izabela Sawicka – trener młodego pokolenia, ale z niesamowitą wiedzą i doświadczeniem – zarówno trenerskim, jak i zawodniczym. Wielokrotna Medalistka Mistrzostw Polski w biegach średnich i długich, członek kadry narodowej, uczestniczka Mistrzostw Świata w przełajach. Będzie się działo!

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w cotygodniowych treningach – zarówno tych, którzy stawiają pierwsze kroki w bieganiu, jak i tych, którzy dystans półmaratonu mają już dawno za sobą!

źródło: OSiR Suwałki

Top