Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Wybory Miss i Mistera Trzeciej Młodości w Suwałkach

23 października 2018, godz. 12:00

Starość to tylko metryka, czemu dowodzą suwalscy seniorzy, którzy wykorzystują emerytury na realizację swoich marzeń i pasji. Zachowują niesłabnący zapał i pogodę ducha, są wyjątkowo aktywni, chętnie włączają się w wiele przedsięwzięć kulturalnych, sportowych i społecznych w naszym mieście. Mało tego sami są ich inicjatorami i głównymi organizatorami.

Wtorek, 23.11.2018, godz. 12:00, Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

Wstęp wolny

Wybory Miss i Mistera Trzeciej Młodości to impreza, której celem jest integracja i aktywizacja, ukazanie pozytywnego wizerunku seniorów, a także co niezwykle istotne, przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu i kulturalnemu z uwagi na wiek.

Podczas wyborów zobaczymy i usłyszymy uczniów Szkoły Podstawowej nr. 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Olimpijczyków Polskich pod kierunkiem Moniki Kudeli, zespoły Ocean Życia i Cantabile  oraz parę taneczną Mariannę Gref i Ryszarda Marchelskiego.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Seniorzy z Pasją Horyzont, współorganizatorami: Urząd Miejski w Suwałkach oraz Suwalski Ośrodek Kultury. Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Prezydent Suwałk Czesław Renkiewicz.

http://soksuwalki.eu/wybory-miss-i-mistera-trzeciej-mlodosci-w-suwalkach/

Suwałki Miss i Mister

Szczegóły

Data:
23 października 2018
Czas:
12:00 - 17:00

Miejsce

Sala im. Andrzeja Wajdy
ul. Jana Pawła II 5
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top