Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Koncert w Kominie – Twinge, Chimera, Psycho Visions, Cryptic Realms

18 listopada 2017, godz. 19:00 - 19 listopada 2017, godz. 01:00

18 listopada – koncert w ramach Enslaved By Human Mind Tour – promocyjnej trasy debiutanckiej płyty formacji Twinge. Będzię ciężko, mrocznie i konkretnie…

Start godz. 19.00-01.00, wejściówka 10 zł.

A zagrają:
Twinge – Metal (Chełm):

Ma być ciężko, głośno i zwalać na kolana. Czterech facetów, kochających muzyke… szczególnie tą ciężką! Spotkali się w 2014 roku w innym projekcie, lecz nie do końca byli przekonani do narzucanych schematów. W 2016 odeszli od poprzedniego projektu i założyli TWINGE. Mimo, że każdy lubuje się w odmiennych gatunkach metalu, dogadują się świetnie i potrafią łączyć różne inspiracje w jedną całość.

Fanpage: https://www.facebook.com/twinge666

Chimera – Heavy/Black Metal (Warszawa):

Zespół CHIMERA powstał pod koniec 2013 roku. Muzykę jaką gramy można uznać za połączenie heavy/black metalu.

Fanpage: https://www.facebook.com/ChimeraMetal

Psycho Visions – Metal (Rzeszów):

Zespół z Rzeszowa grający ciężki metal w szerokim rozumieniu, czerpiący inspiracje z różnych źródeł. Wiosną 2015 r. zespół przygotował swój pierwszy materiał studyjny i wydał własnym sumptem pięcioutworową EP – „further, darker, deeper…”, której premiera odbyła się 17 maja 2015r. Wtedy też Psycho Visions rozpoczął swoje podboje sceniczne, koncertując między innymi z Totem, Jinjer, Shame Yourself, Thy Disease, Sphere, Satarial, Fanthrash, Trauma, Failure Trace, Insane Therapy, Posthumous Blasphemer, Straight Hate, Wostok, Pandrador, Strzyga, Nuclear Vomit, Ignis Inferni, Excidium, Wastage, Fleshgore czy Katastrof.
Obecnie trwają prace nad drugim albumem grupy.

Fanpage: https://www.facebook.com/psychovisionsofficial

Cryptic Realms – Brutal Slamming Death (Augustów):

Zespół istnieje od czterech lat. Był to czas zdobywania umiejętności i kreowania stylu, który wyewoluował do brutal slamming death metalu. Skład zespołu stanowią Marcin Surażyński – gitara, Mateusz Fomin – perkusja, Jakub Narbut – wokal. Potężne uderzenie prosto z podziemia.

Szczegóły

Start:
18 listopada 2017, godz. 19:00
Koniec:
19 listopada 2017, godz. 01:00

Organizator

Pub Komin

Miejsce

Pub Komin
ul. E. Plater
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Top