Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

ARKADIA RUN

24 marca 2019, godz. 11:00

Pierwszy w historii Suwałk bieg czterogodzinny Arkadia Run odbędzie się 24 marca 2019 r. o godz. 11.00, pod hasłem „Zobacz, na co Cię stać”. Jest to wyzwanie nie tylko dla biegaczy, gdyż dystans można pokonać marszobiegiem lub spacerem. Dla tych, którzy nie są pewni swojej kondycji lub wolą krótsze imprezy dodatkowo zaplanowany jest bieg dwugodzinny.

Wszystkim uczestnikom, którzy będą  pokonywać trasę wokół Zalewu Arkadia i wzdłuż Czarnej Hańczy zapewnione zostaną napoje i posiłki. Pętla liczy 2,6 km, a 15.00 każdy będzie wiedział, jaki dystans przemierzył. Tym, którzy pokonają od 5 do 24 kilometrów wręczone zostaną pamiątkowe dyplomy. Brązowe medale dostaną zawodnicy, którzy przebiegną 24-32 km, srebrne – 32-42, a złote ci, którzy w czasie 4 godzin pokonają co najmniej dystans maratoński, czyli 42 kilometry.

Pomysłodawcą wydarzenia jest 55-letni ultramaratończyk Wojciech Klekotko, który w ubiegłym roku zajął 4. miejsce w swojej kategorii wiekowej w Mistrzostwach Polski w Biegu 24-godzinnym. Organizatorami imprezy jest Stowarzyszenie „Jesteśmy razem” i Run4You, we współpracy z OSiR-em Suwałki.

Na zakończenie zaplanowano wspólne ognisko, poprzedzone dekoracją zawodników.

Jeśli macie ochotę sprawdzić swoją wytrzymałość i kondycję, zgłoszenia przyjmowane są na stronie www.protimer.pl, będzie można również zapisać się na miejscu w biurze zawodów, w dniu imprezy.

Każdy biegacz może sprawdzić swoje postępy, gdyż bieg zostanie powtórzony jesienią.

Źródło: OSiR Suwałki

Suwałki Arkadia RUN 24.03.2019

Szczegóły

Data:
24 marca 2019
Czas:
11:00 - 17:00

Organizator

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach
Strona internetowa:
www.osir.suwalki.pl

Miejsce

Zalew Arkadia
Wojska Polskiego
Suwałki, podlaskie 16-400 Poland
+ Google Map
Top