Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Sejneńskie Rozmowy. Gość: Natalia Szroeder. Biała Synagoga w Sejnach

7 marca 2019, godz. 17:30

W czwartek 7 marca w Białej Synagodze w Sejnach w ramach kolejnej odsłony cyklu Sejneńskie Rozmowy gościem Pogranicza będzie Natalia Szroeder – piosenkarka, autorka tekstów. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Czyżewski. Rozmówcy spróbują odpowiedzieć na pytanie: Jak uczynić świat lepszym?

Sejneńskie Rozmowy
Gość: Natalia Szroeder
Rozmowę prowadzi Krzysztof Czyżewski
Czwartek, 7 marca 2019, godzina 17.30
Biała Synagoga w Sejnach
Wstęp wolny

Natalia Szroeder – mimo młodego wieku uznawana jest za jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Ze sceną oswajała się już od czwartego roku życia – wtedy właśnie wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola”. Wspierana przez rodzinę, która uwrażliwiła ją na sztukę, obdarzona słuchem absolutnym oraz talentem do gry na skrzypcach, szybko zaadaptowała się w kręgach artystycznych, poznając istotę muzyki z nowej perspektywy oraz otwierając się jednocześnie na jej zupełnie nowy wymiar.

Sejneńskie Rozmowy to cykl, w którym zaproszeni do Pogranicza goście – autorytety, idole młodego pokolenia, osoby czujące się odpowiedzialnymi za swoje miejsce, oświatowcy i artyści – rozmawiają o sprawach ważnych, problemach nurtujących współczesnego człowieka. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

Do tej pory w spotkaniach uczestniczyli: Łona, Radek Liszewski, Mikołaj Trzaska, sejneńscy lekarze: Teresa Witkowska, Henryk Usowicz, Robert Wojczulis oraz aktorka Maja Komorowska. W nadchodzących tygodniach gośćmi Sejneńskich Rozmów będą m.in. Janina Ochojska, Justyna Chowaniak, Paweł Sołtys (Pablopavo).

Sejneńskie Rozmowy

Sejny Sejneńskie Rozmowy_Natalia Szroeder 7.03.2019

Szczegóły

Data:
7 marca 2019
Czas:
17:30

Organizator

Ośrodek „Pogranicze-sztuk, kultur, narodów”
Telefon:
875162765
Strona internetowa:
www.pogranicze.sejny.pl

Miejsce

Biała Synagoga
marsz. Józefa Piłsudskiego 41
Sejny, podlaskie 16-500 Polska
+ Google Map
Telefon:
87 516 27 65
Top