Suwalskie Wigry przegrały 1:4 z Chrobrym w Głogowie. W pierwszej połowie Wigry straciły gole po błędach swoich piłkarzy. Najpierw w 4 min. wielki, wielki błąd popełnili obrońca  Paweł Gierach i bramkarz Jan Balawejder i gola strzelił Damian Piotrowski. W 26 min. wielki błąd popełnił Martin Dobrotka i gola strzelił Damian Kowalczyk. W 40 min. po błędach kilku piłkarzy Wigier gola ponownie strzelił D. Kowalczyk. W drugiej połowie gola dla Wigier strzelił w 70 min. Robert Bartczak, a dla rywali w 76 min. były piłkarz suwalskiej drużyny Miłosz Kozak.

25 lipca o godz. 17:40 Wigry rozegrają ostatni mecz w rozgrywkach I ligi. Z tym poziomem rozgrywkowym pożegnają się w Suwałkach meczem z Zagłębiem Sosnowiec. Suwalska drużyna z dorobkiem 26 pkt zajmuje ostatnią lokatę w tabeli i już na pewno Wigry zakończą tegoroczne rozgrywki I ligi na ostatnim miejscu i spadną do II ligi.