29 sierpień 2017 r.

Szanowni Dyrektorzy,

Nauczyciele i Pracownicy Szkół,

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

 

dobiega końca czas wakacji, czas wielu wrażeń i wypoczynku. W poniedziałek – 4 września  uroczyście rozpocznie się rok szkolny 2017/2018.

Pomimo wielu zmian, które niesie za sobą reforma oświaty, mam nadzieję, że będzie to rok wypełniony spokojną i efektywną pracą. Oświata jest priorytetowym zadaniem naszego samorządu. Staramy się, aby zachodzące zmiany były jak najmniej odczuwalne wśród uczniów, nauczycieli i rodziców.

 

Drodzy Uczniowie,

pełni wakacyjnych wrażeń wracacie do szkół, aby usłyszeć pierwszy dzwonek.

Mam nadzieję, że jesteście wypoczęci, radośni, pełni sił oraz chęci, gotowi do zdobywania nowej wiedzy i stawiania czoła nowym wyzwaniom.

Przed Wami kolejny rok szkolny, czas intensywnej nauki, ale również czas ciekawych doświadczeń, zdobywania nowych umiejętności i nawiązywania nowych znajomości.

Życzę Wam, aby ten czas upłynął w dobrej atmosferze, a nauka sprawiała Wam dużo przyjemności i satysfakcji. Jestem przekonany, że w każdej sytuacji spotkacie się z życzliwością i wszechstronną pomocą nauczycieli, wychowawców, koleżanek i kolegów.

 

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Szkół,

życzę Wszystkim spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wiele wytrwałości w pokonywaniu wszelkich trudności oraz spełnienia wszystkich zamierzeń i planów. Jestem przekonany, że wysiłek i serce wkładane w codzienną pracę przyniosą jak najlepsze efekty i staną się źródłem Waszego zadowolenia oraz radości i wdzięczności uczniów.

 

Drodzy Rodzice,

życzę Państwu spokojnego roku szkolnego, dobrej współpracy ze szkołą, a przede wszystkim zadowolenia z osiągnięć i sukcesów dzieci.

 

Wszystkim życzę, aby nowy rok szkolny przyniósł wiele radości i satysfakcji z wykonywanej pracy i zdobywanej wiedzy.

Top