7 marca 2017 r.

Znany jest już kalendarz wydarzeń kulturalnych i sportowych, jakie Miasto Suwałki zaplanowało na 2017 rok. 10 edycja Suwałki Blues Festival, Miejskie Święto Biegania, koncerty: Lemon, Enej, Ani Dąbrowskiej czy Sylwii Grzeszczak oraz Mistrzostwa Polski LA U23. Można już zaplanować cały rok i korzystać z atrakcji.

To oczywiście tylko drobny wycinek z tego, co we współpracy z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji czy Suwalskim Ośrodkiem Kultury przygotowało dla wszystkich Suwalczan i naszych gości Miasto Suwałki. Kalendarz wydarzeń jest naprawdę bogaty i każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Całość już teraz znajdą Państwo na stronie internetowej Urzędu Miejskiej w Suwałkach.

Kalendarz zaplanowanych na ten rok wydarzeń to bardzo bogata oferta, której koszt można szacować na kilka milionów złotych. Mamy w ofercie dobrze już funkcjonujące i znane wydarzenia jak chociażby Suwałki Blues Festival, Jarmark Kamedulski ale też takie, które dopiero ugruntowują swoją pozycje, jak chociażby Miejskie Święto Biegania czy koncerty na Dywaniku u Marii.

Przy okazji pragnę ponownie Państwa zachęcić do zapisywania się do systemu informowania mieszkańców za pośrednictwem wiadomości SMS. Będą Państwo na bieżąco informowani o tym jakie wydarzenia są zaplanowane i co w danym tygodniu miasto przygotowało dla Państwa. Zapisać się do systemu można za pośrednictwem strony internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

Top