Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

KONCERT ODWOŁANY – Yellow Horse w Rozmarino

16 listopada 2019, godz. 19:00

KONCERT ODWOŁANY!!!

Yellow Horse nawiązuje klimatem i duchem do przepięknej dekady lat siedemdziesiątych i nie tylko… Muzyka zespołu to nieoczekiwane zderzenie przebojowości Creedence Clearwater Revival z liryzmem Uriah Heep i swojskością Neila Younga. Ich debiutancki album Lost Trail łączy w sobie chwytliwe refreny i ciepłe brzmienia instrumentów akustycznych, a nad wszystkim unosi się duch hippisowskiego rocka. Klimat muzyki tworzonej przez Żółtego Konia przywołuje prerie Arizony, ale też… nasze Bieszczady.
Zespół powstał w 2016 roku w Strzyżowie (woj. podkarpackie). W swoim dorobku fonograficznym posiada EP-kę „My Little Girl” oraz debiutancką płytę „Lost Trail” z 2018 roku. Krążek dotarł do bardzo wysokich miejsc w zestawieniach najlepszych płyt roku 2018, zdobywając m.in. nagrodę Polskiego Radia Rzeszów „Werbel 2018” za najlepszy album roku. Zespół miał zaszczyt otwierać koncerty takich legend rocka jak The Animals czy Johna Fogerty (lidera legendarnej formacji Creedance Clearwater Revival). Aktualnie Yellow Horse intensywnie koncertuje po całej Polsce, wydaje koncertową płytę DVD „Live”, która została nagrany podczas występu w studiu koncertowym im. Budki Suflera w Polskim Radiu Lublin oraz kolejny teledysk, tym razem do utworu „Sanayka Stories”.

Skład:
Paweł Soja – wokal i bas
Dominik Cynar – gitara rytmiczna i solowa
Mateusz Krupiński – przeszkadzajki
Robert Ziobro – perkusja

Yellow Horse wystąpi w Rozmarino w sobotę – 16 listopada. Początek wydarzenia o godz. 19.00. Wstęp 15 zł. Rezerwacje pod nr tel. 87 5632400.

Szczegóły

Data:
16 listopada 2019
Czas:
19:00

Organizator

Rozmarino
Telefon:
87 563 24 00
Strona internetowa:
http://www.rozmarino.pl/

Miejsce

Rozmarino
ul. Kościuszki 75
Suwałki, 16-400 Poland
+ Google Map
Top