Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Warsztaty rękodzieła. Biżuteria z filcu

25 stycznia 2020, godz. 09:00

Z filcu wełnianego można stworzyć piękne ozdoby, niebanalne dodatki (broszki, kolczyki, kwiaty), a nawet części garderoby (torebki, szale, kapelusze itp), zabawki, prawie wszystko. Oryginalne i własnoręcznie wykonane. Podczas grudniowych warsztatów rękodzieła poznamy podstawy filcowania na sucho i na mokro i wykonamy wełnianą biżuterię: broszkę lub kolczyki.

Sobota, 25.01.2020, godz. 9:00
sala 0.28, ul. Jana Pawła II 5

wstęp: 30 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
ilość miejsc ograniczona | opłata obejmuje szkolenie, materiały i narzędzia
prowadzenie: Lidia Żyniewicz
więcej informacji: tel. 785 04 11 77, (87) 563 85 22, e-mail: lidia.zyniewicz@soksuwalki.eu

Filcowanie to jedna z najstarszych znanych człowiekowi metod pracy z wełną. Pracować można za pomocą specjalnej igły (filcowanie na sucho), bądź ciepłej wody i mydła (filcowanie na mokro). Opanowanie techniki filcowania na mokro i sucho pozwala na wykonanie nie tylko drobnych elementów, jak filcowe kulki, z których można stworzyć ozdoby, biżuterię ale również duże formy takie jak torby, szale itp. Możliwości zabaw z filcem ogranicza jedynie poziom umiejętności i wyobraźnia.

Warsztaty świetnie rozwijają zdolności manualne, plastyczne i kompozycyjne, a także doskonale relaksują i przynoszą wiele satysfakcji. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z filcem, puścić wodze fantazji, przekroczyć granice własnej wyobraźni i stworzyć coś niezwykłego.

Szczegóły

Data:
25 stycznia 2020
Czas:
09:00 - 13:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY
Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://soksuwalki.eu
Top