Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Spotkanie z Małgorzatą Szumską w Bibliotece Publicznej

14 października 2019, godz. 17:00

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza na spotkanie z Małgorzatą Szumską, autorką „Zielonej Sukienki. Przez Rosję i Kazachstan śladami rodzinnej historii” oraz „Twarzy tajfunu”.

„Zielona Sukienka” to historia, która wzrusza, inspiruje i rozśmiesza do łez. Małgorzata Szumska udaje się w samotną podróż przez Syberię i Kazachstan, by odnaleźć ślady swojej rodzinnej historii. Gubi się wielokrotnie, by odnaleźć się jeszcze lepiej, głębiej, mądrzej. To nie tylko podróż w przestrzeni, to przejmująca opowieść o wojnie, rodzinie, podróży i nadziei…

Małgorzata Szumska – aktorka, pisarka, podróżniczka. Do największych osiągnięć zalicza bieg ze zniczem olimpijskim, stworzenie pierwszego w historii  teatru lalkowego edukacyjnego na wyspie Bantayan, na Filipinach oraz odnalezienie po 60 latach przyjaciółki swojej babci w syberyjskiej wiosce… Obecnie, wraz z mężem, prowadzi pensjonat w Górach Złotych i pracuje nad kolejną książką.

Spotkanie z Małgorzatą Szumską rozpocznie się w poniedziałek 14 października 2019 o godz. 17:00 w Bibliotece przy ul. E. Plater 33A, sala im. J. Towarnickiej. Wstęp wolny.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

logo ministerstwa

 

Suwałki Biblioteka Publiczna spotkanie 14.10.2019

Szczegóły

Data:
14 października 2019
Czas:
17:00

Organizator

BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. MARII KONOPNICKIEJ w Suwałkach
Strona internetowa:
www.bpsuwalki.pl

Miejsce

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
ul. Emilii Plater 33A
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.bpsuwalki.pl
Top