Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Roztańczone i rozśpiewane Muszelki Wigier zapraszają

30 maja 2019, godz. 08:00 - 1 czerwca 2019, godz. 17:00

Co roku pod koniec maja w Suwałkach spotyka się młodzież z całej niemal Europy, a miasto żyje piosenką i tańcem. Muszelki Wigier to zmagania konkursowe, panele warsztatowe, spotkania integracyjne, koncerty gości specjalnych i Gala Laureatów, ale przede wszystkim dzielenie się pasją śpiewu i tańca.

30.05-1.06.2019, SOK, ul. Jana Pawła II 5

Suwałki Muszelki Wigier 2019

Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier” to jeden z najbardziej popularnych i cenionych w Europie festiwali, skierowany do dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych i wokalnych oraz solistów w wieku 6-25 lat. Misją festiwalu było i jest wspieranie i promowanie młodych talentów. Organizatorzy chcą, żeby był początkiem kształtowania artystycznych osobowości, ale również inspiracją dla opiekunów uzdolnionej młodzieży. Warto podkreślić, że „Muszelki Wigier” umożliwiają nie tylko prezentację swoich umiejętności przed liczną publicznością, ale również otrzymanie nominacji na inne festiwale odbywające się w Polsce i za granicą (m.in. w Koninie, Kielcach, Włoszech, Bułgarii, Chorwacji).

Uczestnicy suwalskiego festiwalu walczą o Grand Prix oraz o Złotą, Srebrną i Brązową Muszelkę Wigier w dwóch podstawowych kategoriach: taniec i śpiew. Laureaci występują w otwartym dla szerokiej publiczności uroczystym koncercie finałowym. Części konkursowej towarzyszą zajęcia warsztatowe prowadzone przez znanych i cenionych choreografów, trenerów wokalnych i reżyserów koncertów oraz spotkania integracyjne.

Wszelkie aktualne informacje na temat XIX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca Muszelki Wigier 2019, również regulamin imprezy i karta zgłoszenia, znajdują się na stronie organizatora festiwalu, Fundacji na Rzecz Rozwoju Społecznego: www.muszelkiwigier.pl.

Adres do korespondencji:

Fundacja Na Rzecz Rozwoju Społecznego, Noniewicza 59, 16-400 Suwałki, z dopiskiem „Muszelki Wigier 2019”

http://soksuwalki.eu/roztanczone-i-rozspiewane-muszelki-wigier-zapraszaja/

Szczegóły

Start:
30 maja 2019, godz. 08:00
Koniec:
1 czerwca 2019, godz. 17:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY
Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://soksuwalki.eu
Top