Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Publiczny koncert The Boars – ODWOŁANE

21 marca 2020, godz. 18:00

The Boars zagra w sobotę, 21.03. o godz. 18 na scenie klubowej SOK przy Noniewicza 71.  The Boars tworzą młodzi utalentowani muzycy z POGODNE SUWAŁKI i Augustowa. Jako support zagra grupa spooklight. Wstęp wolny!

The Boars tworzy czwórka nastolatków, uczniów augustowskich i suwalskich szkół średnich, których łączy pasja do muzyki. The Boars to dla nich drugie życie, dużo mniej monotonne i stresujące niż to pierwsze. Dzięki muzyce i koncertom zapominają o codziennych zmartwieniach. Szczególnie cenią sobie występy na żywo i kontakt z publicznością, które motywują ich do dalszego tworzenia muzyki. Jak mówią: – Pasja pasją, ale szczególnie jest się szczęśliwym, gdy odnosisz w niej sukcesy, inni ludzie mówią ci, że podoba im się to co robisz.

Zespół pracuje nad materiałem na pierwszą płyt, a na koncie ma już pierwsze znaczące sukcesu – to laureat Wojewódzkiego Przeglądu Zespołów Rockowych Rockowania (Białystok, 2019) oraz finalista plebiscytu Niebieski Mikrofon – nagrody muzycznej Polskiego Radia Białystok (Białystok, 2019), w którego Studiu Rembrandt zagrali koncert na żywo. Suwalska publiczność mogła ich usłyszeć podczas ubiegłorocznego koncertu na Powitanie Lata w Suwałkach, podczas którego supportowali Happysad. Aktywnie wspierają również suwalskie akcje charytatywne np. Dzień Świadomości Autyzmu w III LO, Słodki Mecz w II LO, czy koncert charytatywny Gramy dla „Bajki” w PWSZ.

Skład zespołu:
Bartosz Gajewicz – perkusja (ACE w Augustów)
Tomek Kopecki – gitara rytmiczna, wokal prowadzący (III Liceum w Suwałkach )
Sebastian Szyperek – gitara basowa (II Liceum w Augustowie)
Wojciech Łabacz – gitara prowadząca (I Liceum w Suwałkach)

Organizatorzy: SOK i zespół The Boars

Szczegóły

Data:
21 marca 2020
Czas:
18:00 - 22:00
Top