Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

„Noszenie jest piękne!” – wystawa zachustowanych portretów rodzinnych w Bibliotece Publicznej

23 stycznia 2020, godz. 17:00

23 stycznia 2020 r., godz. 17:00 Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach zaprasza na otwarcie wystawy zachustowanych portretów rodzinnych „Noszenie jest piękne!” w Bibliotece, ul. E. Plater 33A, Sala im. J. Towarnickiej. Wstęp wolny.

Wystawa jest uwieńczeniem inicjatywy realizowanej przez stowarzyszenie Komitywa – Noszenie jest piękne! Wystawa przedstawia
11 rodzin noszących swoje dzieci w chustach. Inicjatywa ma na celu szerzenie wiedzy na temat noszenia dzieci w chustach i rodzicielstwa bliskości oraz promowanie chustonoszenia. Portrety zachustowanych rodziców pokazują, że noszenie dzieci w chustach jest piękne i naturalne. Chusta to sposób, żeby być ze swoim dzieckiem jeszcze bliżej! Bliżej dziecka, bliżej macierzyństwa i bliżej natury. Noszenie jest piękne! Fotografie wykonała Basia Kwiatkowska.

Stowarzyszenie KOMITYWA to wspólnota mam, rodziców z Suwałk. Stowarzyszenie prowadzi Suwalski Klub Rodziców oraz Suwalską
Bibliotekę Chust i Nosideł. Klub Rodziców to przestrzeń stworzona do zabawy i odpoczynku dla rodziców oczekujących dziecka oraz rodziców z małymi dziećmi. W Klubie odbywają się rozwijające warsztaty dla rodziców oraz zabawy rozwijające, niedyrektywne i podążające za potrzebami dzieci, zachęcające do poznawania świata wszystkimi zmysłami, a także umożliwiają maluchom kontakt z innymi dziećmi jako wartość samą w sobie.

Po spotkaniu będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje dot. chustonoszenia i przymierzenia chusty.

Szczegóły

Data:
23 stycznia 2020
Czas:
17:00

Organizator

BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. MARII KONOPNICKIEJ w Suwałkach
Strona internetowa:
www.bpsuwalki.pl

Miejsce

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
ul. Emilii Plater 33A
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.bpsuwalki.pl
Top