Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Krzysztof Masłowski i Fogg Projekt Band

10 maja 2020, godz. 18:00

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na retransmisję koncertu.

#ZostanwdomuzSOK i #obejrzyjkoncertonline W najbliższą niedzielę usłyszymy niezapomniane szlagiery Mieczysława Fogga w wykonaniu Krzysztofa Masłowskiego i Fogg Projekt Band, którzy przeniosą nas do przedwojennych warszawskich kawiarni. Artystom towarzyszyła Suwalska Orkiestra Kameralna pod batutą Krzysztofa J. Kozakiewicza.

niedziela, 10.05.2020, godz. 18.00
Kanał YouTube i Fanpage Facebook SOK

Ten wyjątkowy koncert odbył się 9 grudnia 2019 r. Krzysztof Masłowski i FOGG Projekt Band zaprezentowali niezapomniane szlagiery z repertuaru jednego z najwybitniejszych polskich piosenkarzy XX wieku – obdarzonego ciepłym głębokim barytonem Mieczysława Fogga. Świeże aranżacje znanych i popularnych przebojów, które zachowują czar nagrań retro, sprawią, że poczujemy klimat przedwojennych warszawskich teatrzyków, kabaretów, cukierni, kawiarni i dansingów.

W programie koncertu m.in.: “Umówiłem się z nią na dziewiątą”, “Tango milonga”, “To ostatnia niedziela”, “Jesienne róże”, “Pierwszy siwy włos”, “Mały biały domek”, “Już nigdy”, “Bo to się zwykle tak zaczyna”, czy tytułowe “Co nam zostało z tych lat”.

FOGG Projekt Band wystąpił w składzie:
Wiesław Jarmoc (gitara),
Krzysztof Filipkowski (instrumenty klawiszowe),
Andrzej Jasiński (gitara basowa).
Zespołowi i soliście, Krzysztofowi Masłowskiemu towarzyszyli muzycy Suwalskiej Orkiestry Kameralnej pod dyrekcją Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza.

Szczegóły

Data:
10 maja 2020
Czas:
18:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY
Top