Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Koncert piosenek żydowskich i wystawa fotografii

28 listopada 2021, godz. 17:00

Stowarzyszenie Twórczych Seniorów ROZŁOGI i Suwalski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert piosenek żydowskich “Ocalić od zapomnienia” w wykonaniu Danuty Zaworskiej-Jurkowskiej oraz Ireny Aleksandrow i Anny Szafranowskiej, towarzyszącą mu wystawę fotografii przedwojennych suwalskich Żydów pt. “Życie po Suwałkach” oraz prelekcję dra Macieja Ambrosiewicza.

28.11.2021, godz. 17.00
kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny
zamów transport door-to-door >>

Stowarzyszenie Twórczych Seniorów ROZŁOGI i Suwalski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert piosenek żydowskich “Ocalić od zapomnienia” w wykonaniu Danuty Zaworskiej-Jurkowskiej oraz Ireny Aleksandrow i Anny Szafranowskiej. Koncert zostanie powtórzony 28 listopada w kawiarni artystycznej SOK przy ul. Noniewicza 71.

Koncertowi towarzyszy wystawa fotografii suwalskich Żydów z okresu ubiegłego stulecia zatytułowana „Życie po Suwałkach” i prelekcja dra Dariusza Macieja Ambrosiewicza, kuratora wystawy i autora scenariusza spektaklu “Retusz” realizowanego przez aktorów teatrów Hybrydowego z SOK i Wehikuł czasu ze Stowarzyszenia Twórczych Seniorów ROZŁOGI, który będzie miał premierę 5 listopada o godz. 18.00. Spektakl będzie można zobaczyć ponownie 6 i 30 listopada.

Wystawa zostanie zaprezentowana w patio Suwalskiego Ośrodka Kultury (6.11.2021) i w SOK Noniewicza 71 (28.11.2021).


Wydarzenie odbędzie się w aktualnym reżimie sanitarnym, a jego uczestnicy są zobowiązani do stosowania się do powszechnie obowiązujących przepisów sanitarnych, m.in.: zakrywania ust i nosa środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica), używania płynu odkażającego dłonie, zachowania przepisowej odległości podczas przepływu na widownię i złożenia pracownikowi obsługi widowni obowiązkowego, pisemnego oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony SOK (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu. Szczegóły w Regulaminie imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury.

Szczegóły

Data:
28 listopada 2021
Czas:
17:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

kawiarenka artystyczna
ul. Noniewicza 71
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top