Wczytywanie Wydarzenia

KLUB PACJENTA

Data: 24 marca 2025, godz. 16:00 - 24 marca 2025,
Miejsce: PUZ
KLUB PACJENTA

Fundacja Z sercem do Pacjenta zaprasza na bezpłatne, otwarte spotkanie profilaktyczne pn. Klub Pacjenta, które odbędzie się w Auli Państwowej Uczelni Zawodowej, ul. T. Noniewicza 10 – 24 marca o godzinie 16:00. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Suwałki, przy udziale oddziału kardiologii Szpitala Wojewódzkiego w Suwałkach, podlaskiego OW NFZ oraz PSSE.

Indywidualne spotkania ze specjalistami i badania:

  • badania: pomiar ciśnienia, poziomu cukru
  • przegląd lekowy
  • stoiska edukacyjne podlaskiego OE NFZ: analiza składu masy ciała, wydawanie karty EKUZ, informacje o programach profilaktycznych NFZ
  • stoisko edukacyjne PSSE w Suwałkach

W programie:

  • Suplementy diety – czym są i czy warto je stosować – lek. med. Paweł Drozdowski, Ordynator Oddziału Kardiologii, American Heart of Poland
  • Zasady zdrowego stylu życia – Ilona Gryszkiewicz, Kierownik Oddziału Promocji Zdrowia PSSE w Suwałkach
  • Prawidłowe stosowanie leków do oczu – mgr farm. Anna Mękicka, American Heart of Poland

Miejsce

PUZ
T. Noniewicza, 16-400 Suwałki,