Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Klimatyczne kino samochodowe na Bulwarach nad Czarną Hańczą

27 czerwca 2020, godz. 21:30

Świetna wiadomość dla miłośników kina pod chmurką. W drugiej połowie czerwca Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza do plenerowego kina przy Galerii Sztuki Stara Łaźnia. W programie wymykająca się wszelkim szufladkom, niesztampowa love story – „Granica” Aliego Abassiego.
27.06.2020 | Granica >>
2018 | reż. Ali Abassi | fantasy/thriller/romans | na 101 minut
Granica (2018) w reż. Ali Abbasiego to film pełen niespodziewanych zwrotów akcji. Wielokrotnie nominowany (w tym do Oscara) za m.in. charakteryzację, efekty, aktorstwo, reżyserię, scenariusz, itd. Wymykająca się wszelkim klasyfikacjom gatunkowym historia koncentruje się na losach szwedzkiej celniczki Tiny z niesamowitym szóstym zmysłem, która wikła się w skomplikowaną moralnie relację z podejrzanym włóczęgą. Czy jej niepokój jest słuszny? Dokąd zaprowadzi śledztwo?  Pewne szczególne cechy obojga bohaterów od razu rzucają się w oczy. To nie jest zwykłe love story.
Bezpłatne pokazy odbędą się na parkingu przy budynku Galerii Sztuki Stara Łaźnia (ul. A. Wajdy, wjazd od ul. A. Mickiewicza) z zachowaniem podwyższonego rygoru sanitarnego. Seanse rozpoczną się o godz. 21.30, na teren parkingu będzie można wjeżdżać od godz. 21.00. Dostępność miejsc jest limitowana, a organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację mailową. Szczegóły w regulaminie wydarzenia na stronie internetowej oraz profilu Facebook Suwalskiego Ośrodka Kultury.

rezerwacja miejsc do 18.06.2020 na adres kinosok@soksuwalki.eu
regulamin uczestnictwa >>

Szczegóły

Data:
27 czerwca 2020
Czas:
21:30

Organizator

SOK
Strona internetowa:
www.soksuwalki.eu

Miejsce

Bulwary nad Czarną Hańczą
Suwałki, + Google Map
Top