Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

JAM SESSION

2 sierpnia 2019, godz. 19:30

2 sierpien Jam seesion_wyrozniaj

To nasze sztandarowe wydarzenie. W każdy pierwszy piątek miesiąca otwieramy scenę dla tych, którzy chcą podzielić się z publicznością swoją muzyczną pasją. Zapraszamy do wspólnego muzykowania. Wydarzenie poprowadzi Zygmunt ,,Zymek” Szulc.

Jam session w piątek – 2 sierpnia. Początek o godz. 19.30. Wiek muzyków nie ma znaczenia. Wstęp wolny.

W ramach imprezy odbędzie się koncert Roberta i Żanety Lubera NIE-BO

Żaneta Lubera to półfinalistka programu The Voice Of Poland, autorka piosenek, stypendystka Miasta Krakowa, laureatka World Independent Music Award. Współpracowała z wieloma artystami, operując wieloma gatunkami muzycznymi. Występowała m.in. z Patrycją Markowską, Piotrem Nalepą, Mattem Kowalskym, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem, Maciejem Balcarem i wieloma innymi.

Nie-Bo to muzyczny zespół Roberta Lubery który od lat działa na rynku muzycznym realizując własną wizję artystyczną. To próba nawiązania, dzięki muzyce i teksom, emocjonalnej relacji z publicznością. Zespół koncertował z wieloma wspaniałymi artystami: Maciejem Maleńczukiem, Piotrem Nalepą (Piotr Nalepa Breakout Tour), Maciejem Balcarem, Eweliną Flintą, Krzysztofem Zalewskim i Żanetą Lubera.

rozmarino

Szczegóły

Data:
2 sierpnia 2019
Czas:
19:30 - 22:00

Organizator

Rozmarino
Telefon:
87 563 24 00
Strona internetowa:
http://www.rozmarino.pl/

Miejsce

Rozmarino
ul. Kościuszki 75
Suwałki, 16-400 Poland
+ Google Map
Top