Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

IX Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wojciech Kowalewski

7 grudnia 2019, godz. 08:00 - 8 grudnia 2019, godz. 17:00

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu: „Sport Wszystkich Dzieci 2019”.

Zbliżający się Turniej Mikołajkowy jest już 9 edycją i wpisał się na stałe w kalendarz imprez sportowych POGODNE SUWAŁKI oraz regionu północno-wschodniej Polski. Jako organizatorzy staramy się, by impreza miała charakter prospołeczny, żeby aktywowała i angażowała nie tylko najmłodszych, ale też rodziców, przyjaciół oraz międzynarodowe środowisko sportowe. Jest to też doskonała okazja do reklamy dla naszych partnerów oraz sponsorów.

Tegoroczny turniej transmitowany będzie na żywo w Internecie, za pośrednictwem portalu facebook na stronach sponsorów i partnerów wydarzenia, z pomocą R&P New Media.

Turniej kierowany jest do dzieci urodzonych w roku 2010 oraz młodszych i ma na celu promowanie aktywnego wypoczynku oraz piłki nożnej wśród najmłodszych. W imprezie weźmie udział 16 drużyn z Polski i zagranicy, co daje łączny udział ponad 220 zawodników i trenerów. W turnieju wystąpią takie drużyny jak Legia Warszawa, Lechia Gdańsk, Jagiellonia Białystok, Olimpia Grudziądz, Sūduva Mariampol, Baltika Kaliningrad, AFA Olaine, Klub Sportowy WARMIA Grajewo, Żuri Olsztyn , Akademia Piłkarska Sylwestra Czereszewskiego „Czereś Sport”, Varsovia, WNS Łódź 2010, Warta Poznań, MŁKS Łomża rocznik 2010, Akademia Piłkarska Wigry Suwałki i Akademia 2012.

Turniej odbędzie się w dniach 7-8 grudnia 2019 roku na obiektach Ośrodek Sportu i Rekreacji w SuwałkachSuwałki Arena przy ul. Zarzecze 26. Dodatkowymi atrakcjami promującymi sport i zachęcającymi dzieci i dorosłych do aktywności sportowej będą pokazy sztuk walki, pokazowe treningi piłki nożnej, występy cheerleaderek oraz obecność ludzi świata sportu. W poprzednich edycjach nasze działania wspierali m.in.: Witold Bańka – Minister Sportu i Turystyki (patronat honorowy), Czesław Renkiewicz – Prezydenta Miasta Suwałk (patronat honorowy), Zbigniew Boniek – Patronat Sportowy Prezesa PZPN. Wzorem lat ubiegłych, w tym roku również staramy się o wsparcie ww. instytucji.
W dotychczasowej historii turnieju wzięło udział ponad 850 zawodników reprezentujących 88 zespołów z Polski, Litwy, Łotwy i Rosji, którzy zdobyli ponad 2320 bramek.
W organizację tegorocznego turnieju zaangażowały się już następujące firmy i podmioty: TVP Sport, BS Suwałki, RESO Europa Service, Hurtownia Elektryczna Elektromil, DECCO S.A.., Alu-Perfect, Hotel Loft 1898, Hotel Szyszko.
Cała impreza ma charakter charytatywny. W tym roku po raz kolejny wesprzemy chorego na zespół Aperta Aleksander Puczyłowski. Wszystkie środki finansowe zgromadzone w trakcie turnieju piłki nożnej oraz aukcji charytatywnej zostaną przekazane na leczenie Olka.

#WszyscyDlaOlka

Szczegóły

Start:
7 grudnia 2019, godz. 08:00
Koniec:
8 grudnia 2019, godz. 17:00

Miejsce

Suwałki Arena
Zarzecze 26
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top