Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

„EMILIA I KACPER” W ROZMARINO!

20 czerwca 2020, godz. 19:30

Duet „Emilia i Kacper” 🎶🎸 istnieje na scenie od dwóch lat.Tworzą go młodzi muzycy: Emilia Żynda (śpiew) i Kacper Skrodzki (gitara). Oboje są absolwentami Państwowej Szkoły Muzycznej 2-go stopnia w Suwałkach, w klasach wokalu (Emilia) i wiolonczeli (Kacper). Duet wykonuje muzykę w stylistyce pop-rock, podając ją z niespotykaną wirtuozerią z jednej strony, z drugiej zaś z charakterystyczną dla muzyków młodej generacji pasją i emocjonalnością. W repertuarze mają utwory m.in. takich wykonawców jak Alicja Keys, Mr.Big.

Pisząc o tym sympatycznym duecie nie można nie wspomnieć o solowej karierze gitarowej Kacpra Skrodzkiego. Ten młody artysta pomimo wykształcenia muzycznego w klasie wiolonczeli, swój wolny czas poświęca na doskonaleniu gry na gitarze w stylu „Fingerstyle”. Jest to tzw.”One Man Band” czyli jedna osoba (gitarzysta) wykonuje wszystkie partie instrumentów, które są w tradycyjnym zespole (perkusja, gitara akordowa, gitara basowa). W roku 2019 Kacper wygrał Ogólnopolski ( bardzo prestiżowy) konkurs „Fingerstyle Feeling” w Kaliszu.W tym roku (4.09.2020r) wystąpi tam w koncercie galowym wraz z najlepszymi wykonawcami tego stylu w Polsce i na Świecie. W trakcie ostatnich miesięcy (podczas trwania pandemii koronawirusa) grał online międzynarodowe koncerty gitarowe, jako jedyny reprezentant z Polski.
Serdecznie państwa zapraszamy na koncert duetu „Emilia i Kacper” który odbędzie się 20 czerwca o godz.19.30 w Rozmarino, wstęp 10 zł, tel. 87 563 24 00

Suwałki Rozmarino Emilia i Kacper 20.06.2020

Szczegóły

Data:
20 czerwca 2020
Czas:
19:30

Organizator

Rozmarino
Telefon:
87 563 24 00
Strona internetowa:
http://www.rozmarino.pl/

Miejsce

Rozmarino
ul. Kościuszki 75
Suwałki, 16-400 Poland
+ Google Map
Top