Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Dzień Otwarty w Klubie Młodego Programisty w Suwałkach

3 września 2019, godz. 17:00

Suwałki Klub Młodego Programisty

📢📢 Rodzice! Nauczyciele! Przygotowując się do nowego roku szkolnego nie zapomnijcie o nas! 😊😊 Niebawem ruszają nowe nabory do naszych klubów, ale wcześniej – Dni Otwarte Klubów Młodego Programisty 🤩🤩 Co? Jak? Gdzie? Kiedy?

👲👲 Kluby Młodego Programisty (KMP), czyli punkty warsztatowe z bezpłatną nauką programowania, działają od jesieni ubiegłego roku. Otworzyliśmy je w 16 miastach średniej wielkości – po jednym w każdym województwie. Zajęcia dedykowane są dzieciom z klas 1-6 szkół podstawowych.

🤖🤖 Co dla Was zaprogramowaliśmy? Będą to m.in.: kodowanie na macie, zajęcia z robotami dla najmłodszych, wieża z kubeczków i kubeczkowe sudoku, ozoboty i kodowanie trasy, ozoboty i puzzle, czy dyktando graficzne.

😊😊 Aktywności przygotowaliśmy tak, abyście mogli dołączyć w dowolnym momencie. Co 25 minut będziemy startować z inną zabawą dla Waszych dzieci. Aby wziąć w nich udział wystarczy po prostu przyjść – nie ma zapisów. Jednak kto pierwszy, ten lepszy – w każdej aktywności będzie mogło wziąć udział maksymalnie 30 osób.

🤖🤖 Brzmi dobrze? A to nie wszystko! Przygotowaliśmy też słodkości… z motywami robotów! To będzie prawdziwe święto programowania!

📢📢 – Spotkania będą świetną okazją do porozmawiania z naszymi trenerami, poznania programu zajęć, a przede wszystkim do przekonania się, że programowanie jest dla każdego – mówi minister cyfryzacji Marek Zagórski. – Podobnie jak na zajęcia, także na Dni Otwarte, zapraszamy całe rodziny – nie tylko dzieci, ale i rodziców – dodaje szef MC.

🔍🔍 Kiedy i gdzie będziemy na Was czekać? Już dziś zapiszcie sobie wybraną datę w kalendarzu i nie zapomnijcie.

⏰⏰ 3 września (wtorek) – Klub Młodego Programisty w Suwałkach
start – godz. 17.00, zakończenie – godz. 20.00
adres: Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej, ul. Emilii Plater 33A

Nasze Kluby działają w 16 miastach i w każdym z nich zorganizujemy Dzień Otwarty – więcej informacji: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/zapraszamy-na-dni-otwarte-w-klubach-mlodego-programisty

Szczegóły

Data:
3 września 2019
Czas:
17:00 - 20:00

Organizator

Klub Młodego Programisty
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/pg/KlubMlodegoProgramistyPl/about/?ref=page_internal

Miejsce

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
ul. Emilii Plater 33A
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.bpsuwalki.pl
Top