Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Duet Jazz Standards na spotkaniu Suwalskiego Fan Clubu Bluesa

4 września 2020, godz. 19:00

14. spotkanie fanów bluesa z Suwałk odbędzie się kilka dni po wakacjach. Dobry moment, by wprowadzić się w jesienny, bluesowy nastrój i odliczać dni do następnego lipca i największego w Polsce święta bluesa. Muzyczne wrażenia zapewni duet Jazz Standards, czyli Wiesław Jarmoc i Milena Łukasiewicz-Miszkiel.

piątek, 4.09.2020, godz. 19.00
klub muzyczny, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | liczba miejsc ograniczona

UWAGA! Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa 2019 zostaną zorganizowane zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich oraz cykl koncertów bluesowo lokalnych zespołów i zaproszonych wykonawców.

Uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury w okresie obostrzeń związanych z zagrożeniem epidemicznym, zgodnie z którym każdy uczestnik wydarzenia jest zobowiązany do wypełnienia i przekazania pracownikowi obsługi widowni oświadczenia o stanie zdrowia. Dokument można pobrać ze strony (Oświadczenie dorośli / Oświadczenie dzieci) i przynieść wypełniony lub wypełnić na miejscu.

Szczegóły

Data:
4 września 2020
Czas:
19:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

klub muzyczny
Ul. T. Noniewicza 71
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top