Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Alfabet Wyobraźni

6 września 2019, godz. 16:00

Słowa Alfabet, Wyobraźnia, Sztuka już od kilku lat kojarzą się z Panem Mietkiem. Po dwumiesięcznej letniej przerwie w każdy pierwszy piątek miesiąca Galeria Patio o 16:00 zamieni się w wielką pracownie, w której całe rodziny będą mogły sprostać plastycznym, wręcz artystycznym, wyzwaniom!

Piątek, 6.09.2019, godz. 16:00
Galeria Patio, ul. Jana Pawła II 5

Po letniej, wakacyjnej przerwie Pan Mietek ponownie zaprasza do sięgnięcia do pokładów wyobraźni, puszczenia wodzy fantazji, uruchomienia sektorów kreatywności i spotkania się ze sztuką!

Pierwsze w tym roku szkolnym działania w Alfabecie Wyobraźni ze Sztuką już 6 września. Na pewno nie zabraknie wspomnień z dopiero co minionego czasu beztroski i wakacyjnego odpoczynku.

A tak było tuż przed wakacjami podczas czerwcowego Alfabetu Wyobraźni ze Sztuką:

***

Alfabet Wyobraźni ze Sztuką to cykliczne spotkania – w każdy pierwszy piątek w miesiącu – w Galerii Patio Suwalskiego Ośrodka Kultury. Podczas zajęć świetnie bawią się nie tylko dzieci, ale też rodzice, dziadkowi i wszyscy inni, którzy są w stanie odnaleźć w sobie dziecięcą radość. Każde zajęcia mają wyjątkowy scenariusz, a uczestnicy są zaskakiwani przez Pana Mietka tematami, technikami i materiałami, dlatego litera N (jak nuda) w Alfabecie Wyobraźni nie występuje! Zajęcia prowadzi Mieczysław Iwaszko, artysta plastyk, instruktor SOK i pedagog.

Szczegóły

Data:
6 września 2019
Czas:
16:00 - 17:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY
Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://soksuwalki.eu
Top