Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Spektakl „Szac” w sali widowiskowej GOKiS w Filipowie

27 października 2019, godz. 18:00

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Filipowie, Fundacja Szafa Gra oraz Teatr Naumiony zapraszają na spektakl „Szac” w reżyserii Iwony Woźniak, który wystawiony zostanie w niedzielę, 27 października o godz. 18:00 w sali widowiskowej GOKiS. „Szac” przedstawia losy czterech dojrzałych kobiety opowiadających historie swojego życia.

Cztery dojrzałe kobiety opowiadają historie swojego życia. Jest jeszcze on – mężczyzna, który je wszystkie łączy. Ten który, wzbudza namiętność, miłość i nienawiść, którego decyzje zmieniają koleje ich życia. W tle wybory, jakich bohaterowie dokonali w młodości oraz przeznaczenie, które zmienia ich los. Młodzieńczy entuzjazm splata się tutaj z dojrzałą refleksją nad swoim życiem.

60-minutowy spektakl Teatru Naumionego to historia zwykłego człowieka który podejmując takie, a nie inne decyzje wpływa na życie innych ludzi. Historia którą można odnaleźć w każdej śląskiej rodzinie.

„Szac” skierowany jest do młodzieży i osób dorosłych. Za scenografię odpowiada Barbara Wójcik-Wiktorowicz, zaś choreografię ułożyli Mikołaj Karczewski i Natalia Dinges. W spektaklu wykorzystano muzykę śląskiego zespołu folkowo-jezzowego Rube Świnie.

Teatr Naumiony, który wystawia spektakl „Szac” od kwietnia 2018 roku przyjedzie do Filipowa w niedzielę, 28 października br. Sztuka wystawiona zostanie o godz. 18:00 w sali widowiskowej GOKiS.

Wcześniej Teatr Naumiony wystąpi w Gminnym Ośrodku Kultury w Krzywem (25 października, godz. 18:00) oraz w Ośrodku Kultury w Sejnach (26 października, godz. 18:00).

Filipów Teatr Szac

Szczegóły

Data:
27 października 2019
Czas:
18:00
Top