Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Muzyczne Kratery Emocji na Dywaniku u Marii

16 sierpnia 2019, godz. 20:00

 

Czas, szczególnie latem, upływa bardzo szybko, a wszystko co dobre, równie szybko się kończy. Cykl letnich koncertów Na Dywaniku u Marii: Kratery Emocji też powoli finiszuje. Co prawda Wspomnień Czar nie będzie jeszcze ostatnim zespołem na dywanikowej scenie w tym sezonie, ale na pewno zapewni publiczności przepiękną muzyczną podróż do przeszłości, więc ruszmy z nim NA JAGODY!

W piątek, 16.08.2019 (godz. 20:00), koncert z cyklu Na Dywaniku u Marii odbędzie się w parku Konstytucji 3 Maja. Wstęp wolny.

UWAGA! Z ulotką koncertową niespodzianka – w dniu koncertu lemoniada Kratery Emocji w OPEN Suwalszczyzna w promocyjnej cenie 8 zł.

 

Zespół Wspomnień Czar działający przy Stowarzyszeniu Twórczych Seniorów ROZŁOGI w Suwałkach istnieje dwa lata. W repertuarze posiada piosenki śpiewane przez znanych wykonawców w ubiegłym stuleciu i wcześniej. Gwarantuje repertuar dopasowany do okoliczności i oczekiwań publiczności. Koncert “Na jagody” z udziałem seniorów i przedstawicieli młodego pokolenia, oparty będzie na twórczości poetki.

na dywaniku Suwałki

 

 

 

Szczegóły

Data:
16 sierpnia 2019
Czas:
20:00 - 22:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

Park Konstytucji 3 Maja
Tadeusza Kościuszki
Suwałki, Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.soksuwalki.eu
Top