Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

30 lat Night Come. Prezentacja o zespole i koncert The Consonance Trio

16 grudzień 2021, godz. 19:00

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na 23. spotkanie Suwalskiego Fan Clubu Bluesa, które odbędzie się 16 grudnia 2021 r. o godz. 19.00 w kawiarence artystycznej SOK przy ul. Noniewicza 71. W ramach spotkania odbędzie się koncert jazzowy zespołu The Consonance Trio oraz obejrzymy prezentację video o o suwalskim zespole Night Come. Będzie też pyszna kawa, herbata w zimowej odsłonie i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”.

16.12.2021, godz. 19.00
Kawiarnia artystyczna, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | rezerwacja miejsc (tel. 87 566 42 11), decyduje kolejność zgłoszeń
liczba miejsca ograniczona zgodnie z aktualnym reżimem sanitarnym
zamów transport door-to-door >>

Zapraszamy na ostatnie w tym roku 23. spotkanie Suwalskiego Fan Club Bluesa 2021, które odbędzie się 16 grudnia 2021 r. o godz. 19.00 w kawiarni artystycznej Suwalskiego Ośrodka Kultury, przy ul. T. Noniewicza 71. W ramach spotkania odbędzie się prezentacja video o suwalskim zespole Night Come, a także koncert zespołu jazzowego The Consonance Trio z Białegostoku. Wstęp wolny!

Tego dnia, od godz. 18.00 do 20.00 zajrzeć będzie można również do kawiarenki artystycznej! Będzie pyszna kawa, herbata w zimowej odsłonie i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”. Najsmaczniejsze i najtańsze w mieście, podawane z sercem i uśmiechem!

Wszystkie koncerty i spotkania realizowane będą w ramach projektu pn.”Blues & Rock w Suwałkach – 30 lat zespołu Night Come w Suwalskim Fan Clubie Bluesa”. Projekt finansowany jest przez Urząd Miejski w Suwałkach w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego.


Zapraszamy do zapisania się na listę osób przystępujących do Fan Clubu Bluesa. Lista jest otwarta. Swoją chęć można zgłosić drogą mailową – wystarczy wysłać na adres: festival@suwalkiblues.com swoje imię i nazwisko, adres mailowy/telefon kontaktowy podając w treści maila FAN CLUB BLUESA. W ten sposób nie ominie Państwa kolejne spotkanie fanów suwalskiego bluesa. Suwalski Fan Club Bluesa to projekt, który jest finansowany w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego na rok 2019. W ramach działań Suwalskiego Fan Clubu Bluesa 2019 zostaną zorganizowane zajęcia edukacyjne dla suwalskiej młodzieży ze szkół średnich oraz cykl koncertów bluesowo lokalnych zespołów i zaproszonych wykonawców.

Szczegóły

Data:
16 grudzień 2021
Czas:
19:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

kawiarnia artystyczna
ul. Noniewicza 71
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top