Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

3, 2, 1, IMPRO. WARSZTATY IMPROWIZACJI TEATRALNEJ

8 maja 2020, godz. 18:00

Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na niezwykłe warsztaty teatralne, które poprowadzi Mirosława Krymska, pedagożka teatru i opiekunka Pracowni Teatralnej Przytulisko Wyobraźni działającej w SOK. „3, 2, 1 IMPRO” to sztuka spontanicznego tworzenia grupowego. Czy po warsztatach pozostaniecie na scenie, zależy tylko od uczestników. Wcześniejsze doświadczenie teatralne czy improwizacyjne nie jest konieczne.
Jeśli coraz częściej zadajecie sobie pytanie „Jak złapać  dystans, docenić siebie i innych?”, Pracownia Teatralna Suwalskiego Ośrodka Kultury ma gotową odpowiedź – „3,2,1 IMPRO, czyli dołącz do nas.”
Impro można zdefiniować jako sztukę spontanicznego tworzenia grupowego, która zasadza się na podstawowej zasadzie „tak, i…”, co oznacza przyjmowanie pomysłów innych  i rozwijanie ich. Jest to doskonałe narzędzie rozwoju osobistego. Impro oferuje bezpieczne miejsce z mnóstwem przestrzeni dla każdego oraz możliwość uczenia się przez porażkę.
„Na warsztatach będziemy eksperymentować, poszukiwać, odkrywać i przede wszystkim bawić się materią teatralną na różne sposoby. Stawiamy na dobrą zabawę, która otwiera nas na spontaniczne działania i poszukiwanie własnej autentyczności Tym razem mamy szansę, nawet (sic!) konieczność robić to w niecodziennej formie podczas zajęć online.” – zapowiada prowadząca warsztaty Mirosława Krymska, pedagog teatru, prowadząca w Suwalskim Ośrodku Kultury Pracownię Teatralną Przytulisko, w której od lat zaraża kolejnych wychowanków miłością i pasją do teatru. „Spod” jej ręki wyszli w świat m.in. Agnieszka Judycka, dziś aktorka Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, znana z serialu „Na dobre i na złe” oraz Filip Szczepkowski, który jako kilkulatek zagrał w głośnym filmie „Miasto 44″.
Warsztaty odbędą się online (na platformie ZOOM) w najbliższy piątek, 8 maja, o godz. 18.00. Organizatorzy zapraszają zarówno młodzież, jak i dorosłych. Zapisy na adres mailowy: miroslawa.krymska@soksuwalki.eu. Szczegóły na stronie SOK www.soksuwalki.eu.

Szczegóły

Data:
8 maja 2020
Czas:
18:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY
Top