Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Spotkanie z Pawłem Arciszewskim w Bibliotece Publicznej

26 marca 2020, godz. 17:00

Spotkanie z Pawłem Arciszewskim, autorem książek „Czarodzieje cioci Grej”, „Szaman”, „Amazonki”, „Ostatni z Jaćwieży”, 26 marca 2020 r., godz. 17:00, w Bibliotece Publicznej im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, ul. E. Plater 33A, sala im. J. Towarnickiej. Wstęp wolny.

„Czarodzieje cioci Grej” – powieść o wybaczaniu, wyrozumiałości i tolerancji. O nieoczekiwanych spotkaniach zmieniających zwykłe osoby w bohaterów świata trzech różnych religii i obyczajów, nierozerwalnie połączonych ze sobą zarówno historią wojenną, jak i współpracy gospodarczej.

Pol Bakar trafia do niewoli Ablów po przegranej jego pułku. Dzięki swojej wyrozumiałości staje się, mimo że wśród byłych wrogów, szanowanym człowiekiem. Jego wrodzona dobroć i chęć niesienia pomocy skrzywdzonym zmieniają jego losy i trzech wspierających go kobiet: Dakry miłości jego życia, Hesli, która swą winą wypaczyła mu życie, oraz Raksy, która ogłosiła go świętym. Wszyscy razem dziwnym zrządzeniem losu trafiają do posiadłości miłej staruszki cioci Grej. Jej majątek na zbiegu granic trzech państw: Ablów, Juratów i Nordów, jest miejscem niezwykłych wydarzeń.

„Amazonki” – Amazonki, czarodzieje, rycerstwo, królewskie intrygi i walka o władzę. Czy uda się zapanować nad nieokiełznanym plemieniem Amazonek? Czy odważnym wojowniczkom uda się przetrwać, gdy wszystko zaczyna sprzysięgać się przeciwko nim? Pełna akcji i przygód powieść Pawła Arciszewskiego przedstawia świat nieidealny, w którym przetrwają tylko najsilniejsi.

Szczegóły

Data:
26 marca 2020
Czas:
17:00

Organizator

BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM. MARII KONOPNICKIEJ w Suwałkach
Strona internetowa:
www.bpsuwalki.pl

Miejsce

Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
ul. Emilii Plater 33A
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
www.bpsuwalki.pl
Top