Wesołe kurczaki Szałaputki opanują scenę SOK! Mamy dla Państwa bilety!

Wesołe kurczaki Szałaputki opanują scenę SOK! Mamy dla Państwa bilety!

Wesołe kurczaki Szałaputki z Olsztyńskiego Teatr Lalek już za tydzień w piątek i sobotę opanują scenę SOK!

Piątek, 20.11.2015, godz. 8.30 i 10.30 (grupy)

Sobota, 21.11.2015, godz. 10.00
Duża Scena, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 16 zł w kasie SOK i na www.bilety.soksuwalki.eu

Rezerwacje grupowe: tel. 87 563 85 13.

UWAGA! Przed spektaklem będzie można wystąpić na „Scenie dla Ciebie” – zgłoszenia do 16 listopada na adres:grazyna.filipowicz_karp@soksuwalki.eu. Po spektaklu zapraszamy na spotkanie warsztatowe „Od pacynki do marionetki”.

Na przytulnym podwórku, pod bacznym okiem mamy, wychowują się dwa sympatyczne lecz niesforne kurczaki -Szałaputki. Małe urwisy tak bardzo ciekawi świat za ogrodzeniem, że żadne ostrzeżenia nie są w stanie zniechęcić ich do poznania jego tajemnic. Kwoka boi się, że maluchy czmychną czym prędzej, gdy tylko spuści je z oka. Dwoi się i troi, aby uchronić potomstwo przed podstępnym Lisem, czyhającym tuż za parkanem. Mimo jej starań Szałaputki muszą stawić czoła chytremu rudzielcowi, a pomaga im w tym płochliwa, ale pomysłowa przyjaciółka Myszka.

Szczegółowe informacje na stronie www.soksuwalki.eu

Uwaga! Mamy dla Państwa dwa bilety na przedstawienie. Dwie pierwsze osoby, które prześlą na adres podany na stronie internetowej Dwutygodnika Suwalskiego hasło „Szałaputki” otrzymają pojedyncze bezpłatne wejściówki. Bilety będą do odbioru w redakcji Dwutygodnika Suwalskiego ul. E. Plater 33A. Zwycięzców poinformujemy drogą e-mailową.

Top