Turniej Strzelecki podczas ferii zimowych

Turniej Strzelecki podczas ferii zimowych

W drugim tygodniu ferii zimowych suwalska Policja zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych do udziału w Turnieju Strzeleckim.

Komenda Miejska Policji w Suwałkach wraz z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Policji (IPA), Klubem Strzeleckim LOK Wigry Suwałki oraz Stowarzyszeniem Kolekcjonerów Broni Policyjnej „KRYZA” organizuje w dniu 29 stycznia 2020 roku o godzinie 9:00 na terenie policyjnej strzelnicy przy ul. Świerkowej 60 zawody strzeleckie o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach.

Jest to propozycja alternatywnego zagospodarowania czasu wolnego.  Celem turnieju jest popularyzacja strzelectwa sportowego i propagowanie zdrowego współzawodnictwa. Drużyny reprezentujące poszczególne szkoły oraz osoby indywidualne walczyć będą o puchary i dyplomy.

Wszystkich chętnych do udziału w Turnieju Strzeleckim zapraszamy do zgłaszania się i zapoznania z regulaminem (tutaj). Zgłoszenia na zawody strzeleckie przyjmowane będą telefonicznie pod nr 666 633 728, 87 564 1452. Proszę o udzielenie wstępnego telefonicznego zgłoszenia do dnia 15.01.2020 do godziny 12:00.

Źrodło: KMP Suwałki

Top