Spotkanie z prezydentem Suwałk

Spotkanie z prezydentem Suwałk

We wtorek, 30 czerwca 2015r. o godz. 17.00 w Zespole Szkół nr 1 (III LO) przy ul. Noniewicza odbędzie się drugie w tym roku otwarte spotkanie Czesława Renkiewicza, prezydenta Suwałk z mieszkańcami naszego miasta. Będzie to okazja do wspólnej i bezpośredniej rozmowy dotyczącej wszystkich spraw związanych z rozwojem i działalnością Miasta.

– Zapraszam wszystkich mieszkańców Suwałk, którzy chcą dowiedzieć się, jakie mamy plany związane z rozwojem i przyszłością Suwałk. Liczę również na dyskusję i pytania z Państwa strony bym mógł poznać sprawy lub problemy, które chcielibyście zgłosić do mnie jako Prezydenta Suwałk – informuje Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk – Nasze spotkania jak obiecałem mają charakter cykliczny. Organizowane spotkanie jest już drugim takim w tym roku – dodaje Prezydent Suwałk.

Tak jak zapowiadano otwarte spotkania Prezydenta Suwałk będą organizowane przynajmniej raz na kwartał w różnych częściach Miasta tak by każdy mieszkaniec Suwałk miał możliwość przyjścia w miejsce bliskie jego zamieszkania.

W spotkaniu wezmą również udział przedstawiciele Urzędu Miejskiego, Straży Miejskiej, a także Zarządu Dróg i Zieleni.

– Każda osoba, która weźmie udział w spotkaniu może liczyć na bezpośrednią rozmowę i rozwiązanie problemu, który zgłosi – dodaje Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk.

Top