Pierwszoligowi piłkarze suwalskich Wigier przegrali 0:1 z drużyną Pogoni Siedlce w meczu rozegranym w Białej Podlaskiej. Gola w 16 minucie strzelił Piotr Krawczyk. Mecz obserwowało 50 widzów. Trenerzy w obu połowach wystawili różne składy, by sprawdzić różne możliwości oraz zawodników, którzy mogą wzmocnić pierwszoligowe zespoły. I to w tym spotkaniu było najważniejsze, a nie wynik. Przypomnijmy, że w pierwszym sparingu rozegranym w Suwałkach Wigry przegrały 0:1 z Zniczem Pruszków. W najbliższą sobotę na zakończenie zgrupowania w Białej Podlaskiej drużyna Wigier rozegra kolejny sparing, tym razem z zespołem ekstraklasy – Górnikiem Łęczna.

W meczu z Pogonią Siedlce Wigry Suwałki zagrały w składzie: 12. Hieronim Zoch (46, 1. Karol Salik) – 27. Mateusz Żebrowski (46, 23. Jakub Bartkowski), 33. Tomasz Jarzębowski (18, 19. Maciej Wichtowski), 4. Adrian Karankiewicz, 3. Artur Bogusz (46, 25. Kamil Rozmus; 84, 3. Artur Bogusz) – 31. zawodnik testowany (46, 18. Karol Styś), 17. Kamil Lauryn (46, 20. Marcin Tarnowski), 29. Robert Hirsz (46, 8. Aleksandar Atanacković), 10. Dawit Makaradze (46, 21. Patryk Rynkiewicz), 14. Bartosz Biel (40, 11. Łukasz Moneta) – 24. Kamil Zapolnik (46, 6. Dominic Szyszka).

Źródło: strona 90 minut.pl