Trudne chwile przeżywają siatkarze Ślepska Malow. Przegrali kolejny trzeci mecz w Plus Lidze. Tym razem w Gdańsku ulegli 0:3 (34:36, 14:25, 20:25) Treflowi. W pierwszym secie długo ważyły się losy zwycięstwa i dopiero po 44 minutach Bartłomiej Lipiński zdobył zwycięski punkt dla gdańskiej drużyny. Wcześniej Ślepsk Malow miał kilka piłek setowych. W drugim i trzecim secie Trefl zagrał dobrze blokiem, w obronie i zagrywką, a siatkarze Ślepska Malow nie zdołali się temu przeciwstawić. Najwięcej punktów dla Ślepska Malow zdobyli: Marcin Waliński – 13 i Bartłomiej Bołądź – 8. To była pierwsza wyjazdowa porażka Ślepska Malow w tegorocznych rozgrywkach.

Ze zdobytymi 11 punktami Ślepsk Malow zajmuje siódmą lokatę w tabeli Plus Ligi. Teraz przed suwalska drużyną kilka meczów na wyjeździe. Najbliższe zaplanowane spotkanie powinno odbyć się 11 listopada o godz. 20:30 w Będzinie z MKS. A kolejne mecze zaplanowano na 14 listopada w Nysie ze Stalą i 17 listopada w Rzeszowie z Resovią.