Młodzież pomaga

Młodzież pomaga

Młodzi wolontariusze zbierali pieniądze podczas  koncertu zorganizowanego przez Fundację Podziel się Radością wraz z VII Liceum Ogólnokształcącym w Suwałkach, który odbył się w środę 12 lutego w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz zbiórki charytatywnej w Augustowie.

Organizatorzy akcji oprócz kiermaszu słodkości, pokazu militarnego Podlaskiego „Stowarzyszenia Młoda krew” oraz iluzji Tomasza Sadowskiego, przygotowali  uczestnikom koncerty lokalnych zespołów. Atrakcje muzyczne zapewnili Half-Broke Cigarette, The Boars Band i Dj Tomsky. Podczas  Koncertu oraz zbiórki charytatywnej w Suwałkach i Augustowie zebrano 3 582,91 zł.

Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego łóżka szpitalnego podopiecznej fundacji 16-letniej Sylwii Zakrzewskiej. Dziewczynka cierpi między innymi na skoliozę kręgosłupa i przepuklinę oponowo – rdzeniową. Niedawno przeszła operację zapalenia otrzewnej i walczy od 3 lat z odleżyną. Dziewczynkę czeka operacja kręgosłupa i przeszczep skóry.

Organizatorzy dziękują za włączenie się  w akcję  sklepowi muzycznego MJM oraz OSiR w Suwałkach. DwuTygodnik Suwalski objął  imprezę patronatem medialnym.

Akcja pomocy dla Sylwii trwa nadal na fanpage Otwórz Serce Dla Sylwii. Odbywają się w tej chwili licytacje, z których dochód będzie przeznaczony na zakup specjalistycznego łóżka szpitalnego. Ponadto trwa dalsza zbiórka poprzez stronę https://zrzutka.pl/pc4u8v
Do osiągnięcia zamierzonego celu brakuje jeszcze 2 417,09 zł. Fundacja Podziel się Radością liczy na dalszą hojność darczyńców i zapraszamy do udziału w licytacjach na https://www.facebook.com/Otw%C3%B3rz-Serce-Dla-Sylwii-104547271134153/?notif_id=1581843755440125&notif_t=page_fan

 

Top