20 kwietnia – Filharmonia Suwałk: Krzysztof Grzybowski i Łukasz Długosz. Uwaga konkurs!

20 kwietnia – Filharmonia Suwałk: Krzysztof Grzybowski i Łukasz Długosz. Uwaga konkurs!

Nie przegap! ٭ 20.04.2018 ٭ Filharmonia Suwałk: Krzysztof Grzybowski i Łukasz Długosz

Suwalski Ośrodek Kultury gorąco poleca Państwa uwadze kwietniowy koncert w ramach Filharmonii Suwałk. Z towarzyszeniem Suwalskiej Orkiestry Kameralnej po dyrekcją Krzysztofa Jakuba Kozakiewicza, wystąpią klarnecista Krzysztof Grzybowski oraz flecista Łukasz Długosz, soliści uznawani za najwybitniejszych instrumentalistów młodej generacji, z wielkim powodzeniem koncertujący w Polsce i za granicą.

Koncert odbędzie się w piątek, 20 kwietnia 2018 r. o godz. 19.00 w Sali im. A. Wajdy Suwalskiego Ośrodka Kultury. W programie Sinfonia Concertante op. 41 Franza Danziego i Symfonsuia nr 5 B-dur Franza Schuberta.

Krzysztof Grzybowski należy do grona najwybitniejszych polskich klarnecistów młodej generacji. Jako jedyny Polak ukończył z wyróżnieniem studia mistrzowskie u legendy klarnetu Sabine Meyer (Musikhochschule Lubeck). Kompozytorzy tacy jak Paul Patterson oraz Krzesimir Dębski powierzyli mu do wykonania swoje koncerty klarnetowe. Dał się poznać jako znakomity solista i kameralista. Jest regularnie zapraszany na prestiżowe festiwale muzyczne w całej Europie. Mimo młodego wieku występuje z artystami i orkiestrami najwyższej światowej klasy.

Łukasz Długosz jest uznawany przez krytyków za jednego z najwybitniejszych flecistów. To również najliczniej uhonorowany w historii polski flecista. Dwukrotnie otrzymał nominację do Paszportów Polityki oraz nagrody Gwarancje Kultury TVP Kultura. Jest laureatem wszystkich ogólnopolskich konkursów fletowych oraz zdobywcą czołowych nagród na kilkunastu prestiżowych konkursach międzynarodowych. Koncertuje jako solista i kameralista w kraju i poza granicami.

BILETY <http://bilety.soksuwalki.eu/rezerwacja/numerowane.html?id=1058> KUP TERAZ >>

NORMALNE – 30 zł dostępne na <http://www.bilety.soksuwalki.eu> www.bilety.soksuwalki.eu oraz w kasie SOK.

ULGOWE – 15 zł dostępne w kasie SOK. Rezerwacje: tel. 87/ 563 85 18.

Więcej o koncercie TUTAJ <http://soksuwalki.eu/filharmonia-suwalk-wirtuozi-klarnetu-i-fletu/> >>

Filharmonia Suwałk to propozycja dla wszystkich doceniających piękno muzyki, zarówno miłośników klasyki, jak i do tych, którzy szukają wytchnienia od codziennego pośpiechu, oraz gwarancja spędzenia wieczoru w doborowym muzycznym towarzystwie.

Zapraszamy do konkursu. Mamy dla Państwa jedno podwójne zaproszenie na Filharmonię Suwałk: Krzysztof Grzybowski i Łukasz Długosz. Kto pierwszy ten lepszy. Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać na adres kontakt@dwutygodniksuwalski.pl hasło „Filharmonia Suwałk”, należy również polubić oraz udostępnić publicznie. Odbiór zaproszenia w redakcji Dwutygodnika. Zwycięzcę poinformujemy drogą e-mailową.

Suwałki SOK filharmonia Suwałk 2018

Top