Mistrzostwa Polski Modeli Halowych F1N

Mistrzostwa Polski Modeli Halowych F1N

W minioną niedzielę, 1 grudnia 2019 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Halowych klasy F1N. Impreza zgromadziła na starcie około 80 zawodników z Warszawy,  Kwidzynia, Białegostoku, Chrzanowa, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Grodkowa oraz Suwałk.

Zawody rozegrano w następujących kategoriach:

  1. Młodzik – 32 Młodzików (do 14 lat)
  2. Młodzik Dziewcząt – 6 Młodziczek (do 14 lat)
  3. Junior Młodszy – 6 Juniorów Młodszych (do 14 lat)
  4. Junior – 10 Juniorów (16-18 lat)
  5. Senior – 14 Seniorów– (powyżej 18 lat)

Dodatkowo rozegrano konkurencję drużynową w następujących kategoriach:

  1. Młodzik
  2. Junior Młodszy
  3. Junior
  4. Senior

Na szczególną uwagę zasługuje wynik osiągnięty przez Grzegorza Truchana zawodnika OSiR w Suwałkach, który w trzeciej rundzie uzyskał rezultat 49,7 sek. ustanawiając nowy rekord hali OSiR w Suwałkach. Zawodnicy trenera P. Stanisława Skibickiego wywalczyli w sumie trzy złote medale w kategoriach indywidualnych oraz trzykrotnie stawali na drugim miejscu podium w klasyfikacji drużynowej. Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych rezultatów.

Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach:

 Kategoria młodzik

  1. Khukhrianskyi Nazrii – Modelarnia LOK Bieruń
  2. Durkalec Barbara – Modelarnia LOK Bieruń
  3. Zalewski Patryk – Aeroklub Warszawski

Kategoria młodzik dziewczęta

  1. Durkalec Barbara – Modelarnia LOK Bieruń
  2. Jasińska Julia – Modelarnia LOK Bieruń
  3. Sawicka Karina – SMO Feniks

Klasyfikacja drużynowa – młodzik:

  1. Modelarnia LOK Bieruń (Khukhrianskyi Nazrii, Durkalec Barbara, Khukhrianskyi Lev)
  2. Aeroklub Warszawski (Zalewski Patryk, Stasiulewicz Piotr , Szymańczak Jan)
  3. OSiR w Suwałkach (Knebel Paweł , Truchan Gabriela, Sawicki Wiktor)

Kategoria junior młodszy:

  1. Truchan Grzegorz – OSiR w Suwałkach
  2. Grabarczyk Bartosz – Aeroklub Warszawski
  3. Hałasa Wiktoria – SMO Feniks

Klasyfikacja drużynowa – junior młodszy:

  1. Aeroklub Warszawski (Grabarczyk Bartosz, Twardowski Kajetan, Szaudel Mateusz)
  2. OSiR w Suwałkach (Truchan Grzegorz, Szymanowski Miłosz)
  3. Aeroklub Białostocki (Krystek Maciej , Kalinowski Patryk)

Kategoria junior:

  1. Truchan Hubert – OSiR w Suwałkach
  2. Budzik Tomasz – Aeroklub Warszawski
  3. Paciejewski Stanisław – Aeroklub Warszawski

Klasyfikacja drużynowa – junior:

  1. Aeroklub Warszawski (Budzik Tomasz, Paciejewski Stanisław, Zawistowski Mikołaj)
  2. OSiR w Suwałkach (Truchan Hubert, Rudziński Filip
  3. MTS w Kwidzynie (Rabcewicz-Poczęsny Jan, Czernij Jakub)

Kategoria senior:

  1. Truchan Sławomir – OSiR w Suwałkach
  2. Dudzik Tomasz – MOKSiR w Chrzanowie
  3. Nyk Bartosz – Aeroklub Warszawski

Klasyfikacja drużynowa –  senior:

  1.  Aeroklub Warszawski – Nyk Bartosz, Budzik Jacek, Stasielewicz Tomasz
  2. OSiR w Suwałkach – Truchan Sławomir, Bilewicz Bartłomiej, Krzywicka Anna
  3. MOKSiR w Chrzanowie – Dudzik Tomasz, Ryguła Piotr, Włodarczyk Jerzy

Wyniki szczegółowe: TUTAJ

Źródło: OSiR Suwałki

Top