Zawodniczka LUKS Hańcza Suwałki Maria Andrejczyk została mistrzynią Polski juniorów w rzucie oszczepem z wynikiem 54,80 m na zawodach rozgrywanych w Białej Podlaskiej. Drugą w klasyfikacji Aleksandrę Ostrowską z Gdańska wyprzedziła o ponad 7 m. Inna zawodniczka LUKS Hańcza Suwałki Dominika Dabulis w tej samej konkurencji zajęła piąte miejsce z wynikiem 42,70 m. Piąte miejsce zajął też Szymon Birt w biegu na 400 m ppł z czasem 54,35 sek. Również na piątym miejscu została sklasyfikowana sztafeta 4x 100 juniorek LUKS Hańcza Suwałki w składzie: Maria Andrejczyk, Anna Bałon, Elwira Wróbel i Kornelia Wróbel z czasem 50, 74 sek. Zawodniczki z suwalskiego klubu zajęły drugie miejsce w swojej serii biegów sztafetowych.

Kornelia Wróbel zajęła piąte miejsce w swojej serii eliminacyjnej biegu na 200 m z czasem 25,49 sek, co dało jej ostatecznie 18 lokatę.