11 sierpnia Wigry Suwałki zagrały z Wartą Poznań i niestety porażka, biało-niebiescy przegrali 1:2. Pierwsza połowa należała Warki w dziewiętnastej minucie Wiktor Długosz z numerem 18 strzelił gola. Natomiast zawodnik Wigier Łukasz Sosnowski w 36 minucie został ukarany żółtą kartką po zderzeniu z Długoszem.

W drugiej połowie goście ponownie cieszyli się z bramki. Tuż po rozpoczęciu w 48 minucie – strzałem popisał się Gracjan Jaroch. W końcu nadzieję na wyrównanie przyniósł Michał Żebrakowski, wprowadzony w 56 minucie, który zdobył w 87 minujcie kontaktową bramkę. I na tym się skończyło.

Następny mecz Wigier z Podbeskidziem, odbędzie się w sobotę, 17 sierpnia – zespół wybiegnie w zmienionym składzie, tak powiedział Adam Fedoruk.