“Bajka o starej babci i molu Zbyszku” zakwalifikowana do ANIMA.PL 2020

“Bajka o starej babci i molu Zbyszku” zakwalifikowana do ANIMA.PL 2020

Lubicie bajki? Kto nie lubi. A naszą “Bajkę o starej babci i molu Zbyszku” mają szansę polubić jury i widzowie 27. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima 2020. Autorką adaptacji jest Mirka Krymska z Pracowni Przytulisko Wyobraźni SOK, animacji – Marta Łanczkowska z Pracowni Slow Art SOK. Oglądajcie i udostępniajcie!

Niezmiernie miło nam poinformować, że animowany film “Bajka o starej babci i molu Zbyszku”, udostępniony przez SOK w sieci z okazji tegorocznego Dnia Dziecka, został zakwalifikowany do polskiego konkursu ANIMA.PL 2020, który odbędzie się podczas 27. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima 2020.

27. edycja festiwalu Etiuda&Anima odbędzie się w dniach 17-22 listopada 2020 roku. Mimo skromniejszego niż zazwyczaj programu 27. Etiuda&Anima przedstawi publiczności w trybie komunikacji on-line jak zwykle trzy konkursy – dwa międzynarodowe: konkurs etiud, zrealizowanych przez studentów szkół filmowych i artystycznych i konkurs animacji krótkometrażowych, profesjonalnych, studenckich i niezależnych, a także krajowy konkurs krótkich profesjonalnych, studenckich i niezależnych animacji. Filmy konkursowe dostępne będą w sieci, w sieci będą je także oglądali razem z publicznością jurorzy z różnych krajów i również w tym trybie przyznają swoje nagrody: Dinozaury, Jabberwocky i Żmije.

Czy nasz mól ma szansę na własnego Dinozaura, Jabberwocka lub Żmiję? Wierzymy, że tak, a tymczasem trzymamy kciuki i zachęcamy do obejrzenia bajki na naszym kanale YouTube i profilu Facebbok. Oglądajcie, wzruszajcie się, śmiejcie i posyłajcie dalej w świat! I, jako że pogoda nie rozpieszcza, nie zapomnijcie nosić czegoś pysznego 😉

Tekst: Malina Prześluga
Adaptacja: Mirosława Krymska, Pracownia Przytulisko Wyobraźni SOK
Animacja: Marta Łanczkowska, Pracownia Slow Art SOK
Realizacja dźwięku: Jacek Racis, SOK
Czytają: Mirosława Krymska (narrator, Mól Zbyszek), Agnieszka Małka (Stara Babcia), Dorota Skłodowska (Mucha Marzena)

Źródło: SOK Suwałki

Top