WIGRY CUP 2019 – turniej piłki nożnej

WIGRY CUP 2019 – turniej piłki nożnej

W najbliższy weekend, 16-17 marca 2019 r. odbędzie się V edycja turnieju – WIGRY CUP 2019 International Football Tournament!

Dwa dni piłkarskich emocji czeka wszystkich sympatyków dziecięcego futbolu. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie się V Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Suwałk organizowany przez Akademię Piłkarską Wigry Suwałki oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Do rywalizacji przystąpi 12 drużyn z Polski oraz Litwy, w tym dwie drużyny Akademii Piłkarskiej Wigry. W sobotę odbędą się mecze fazy grupowej, z kolei w niedzielę uczestnicy przystąpią do zasadniczej części turnieju, gdzie walczyć będą o miano mistrza tegorocznej edycji. Emocje gwarantowane!

Sponsorami głównymi turnieju będą:

 

A partnerami turnieju zostały firmy:

Zmagania młodych adeptów futbolu rozpoczną się w sobotę od godziny 9:00, a potrwają do godziny 20:00. Natomiast faza finałowa odbędzie się w niedzielę w godzinach 9:00 – 16:30. Zapraszamy do hali Ośrodka Sportu i Rekreacji. Poniżej harmonogram:

Dla tych, którzy nie będą mogli zjawić się na trybunach mamy specjalną niespodziankę. Dzięki R&P New Media na kanale WIGRY TV (https://www.youtube.com/user/WigryTV) zostanie przeprowadzona transmisja na żywo!

Top