Odlotowe Suwałki Air Show 2022

Odlotowe Suwałki Air Show 2022
Odlotowe Suwałki Air Show to najbardziej spektakularne i niecodzienne widowisko w regionie północno-wschodniej Polski. Podczas pokazów lotniczych Odlotowe Suwałki Air Show, które odbędą się na terenie Lotniska w Suwałkach w dniu 25 czerwca, publiczność będzie miała okazję zobaczyć wyjątkowy podniebny spektakl w wykonaniu najlepszych pilotów, zespołów akrobacyjnych z Polski oraz Litwy.

Przed nami niesamowite widowisko łączące w sobie podniebne akrobacje, pokazy pirotechniczne i muzykę. Oprócz zabierających dech pokazów na suwalskim niebie, uczestnicy wydarzenia będą mogli podziwiać na płycie Lotniska Suwałki wystawę statyczną samolotów, śmigłowców i innych jednostek latających. Znajdziemy tu zarówno maszyny wykorzystywane na co dzień, w celach prywatnych czy służące do nauki latania. Pojawią się jednostki kolekcjonerskie, wojskowe statki powietrzne i inne wyjątkowe maszyny biorące udział w paradach i pokazach.

Atrakcje dodatkowe to loty zapoznawcze śmigłowcem lub samolotem nad Suwałkami, strefa gastronomiczna, strefa zabawy dla dzieci, a na zakończenie wieczoru – koncert na powitanie lata w Suwałkach.

Organizatorzy zapraszają do śledzenia fanpage’u Odlotowe Suwałki Air Show, tam umieszczane będą szczegóły dotyczące wydarzenia, program oraz sylwetki uczestników pokazów.

Top